Juniori úspešní aj s Košicami.

ŠKP Banská Bystrica : BK JF Košice 92:49 (17:9, 37:26, 58:41)
štvrtiny: 17:9, 20:17, 21:15, 34:8, TH:29/21 - 16/9, Fauly: 18 - 26, trojky: 7 - 4
Body za domácich:Obert 22, Laššák 16, Supuka 13, Nemček 9, Demian 8, Páleník 7, Harbut 5, Palka 4, Kotorík 4, Stanček 2, Krč 2, Almáši 0.
Body za hostí:Pavlovič 11, Hegeduš 11, Eperješi 10, Selecký 7, Moščovič 3, Smykalo 2, Suvák 2, R. Fedák 2, M. Fedák 1, Čižmár 0.
Rozhodovali:Turček Tomáš, Matejka Marek
Komentár trénera domácich:V nedeľu sme začali s vedomím, že hráme so súperom u ktorého sme vyhrali a nič sa nám nemôže stať. Hostia s Košíc nám však nič nedarovali zadarmo. Problémy nám robili hlavne pod košom, keď sme inkasovali hlavne po druhej možnosti. Postupne sme však zveľaďovali rozdiel v skóre. V poslednej štvrtine, hostia kondične „odišli“ a naši striedajúci hráči na ihrisku dominovali.