Starší mini žiaci na turnaji v Leviciach s jednou výhrou a jednou prehrou.

Dnes starší mini žiaci cestovali do Levíc na svoj ďalší turnaj v sezóne na ktorom naše družstvo čakali súperi z Levíc a Bánoviec nad Bebravou.

V prvom zápase sme nastúpili proti domácemu družstvu Levíc s chuťou a bolo vidieť na chlapcoch ako im chutí basketbal. Prvú štvrtinu sme súpera k ničomu nepostili a vyhrali sme ju 19:0. Tento náskok sme si udržali do konca zápasu a nakoniec sme vyhrali 48:19. Dobrou obranou sme  hneď od začiatku zlomili odpor súpera a v útoku sa chlapci bavili basketbalom. K víťazstvu im gratulujeme.

1.zápas ŠKP BBC Banská Bystrica – ŠBK Junior Levice 48:19 ( 23:7)

  Body za BB: Matúš Zlocha – 22 b, Aďo Kupec  a Teo Uhrín – 6b, Markus Zemko- 5b, Krištof Baláž – 4b, Matúš Kráner a Luky Huťka – 2b, Jakub Caban- 1b .

Hrali: Jakub Margeta, Teo Lunter,  Tomáš Krátky, Miško  Bobok, Luky Hanula

V druhom zápase sme nastúpili proti súperovi z Bánoviec nad Bebravou. V tomto zápase sme ťahali za kratší koniec hlave v druhej štvrtine, kde súper tvrdo bránil a my sme sa nevedeli presadiť cez ich obranu. Tretia a štvrtá štvrtina už boli vyrovnanejšie. Súperovi gratulujeme k víťazstvu.

2.zápas ŠKP BBC Banská Bystrica – BBK Bánovce nad Bebravou 27:49 ( 13:26)

  Body za BB: Matúš Zlocha – 11 b, Krištof Baláž – 11b, Luky Hanula- 3b, Markus Zemko a Matúš Kráner – 1b,

Hrali: Jakub Margeta, Teo Lunter,  Tomáš Krátky, Miško  Bobok, Aďo Kupec ,Teo Uhrín, Luky Huťka, Jakub Caban

Dnes sme odohrali dobré zápasy, ktoré nám ukázali že ideme správnou cestou. Zápasy nám ukázali na čom musíme popracovať. Potešením bolo vidieť na chlapcoch, že sa bavia basketbalom.

Tags: