Bojovný výkon priniesol víťazstvo až v koncovke.

ŠKP Banská Bystrica "A" : MBK Victoria Žilina 66:61 (14:21, 28:35, 49:48)
štvrtiny: 14:21, 14:14, 21:13, 17:13, TH:15/10 - 15/8, Fauly: 17 - 13, trojky: 5 - 7 , TCH: 36.min. - hráč hostí Pažický
Body za domácich:Nemček 17, Laššák 11, Suriak 10, Siládi 8, Kotorík 8, Horváth 8, Furčák 4, Hradský 0, Demian 0.
Body za hostí:Heibibi 21, Dusa 15, J.Milo 8, Pažický 7, Turza 4, Fedor 3, Rožánek 2, Ľ.Milo 0, Blažíček 0, Frass 0.
Rozhodovali:Mlynarčík Stanislav, Pavela Radoslav
Komentár trénera domácich:Aj napriek tomu, že sme prehrali prvú štvrtinu, začali sme lepšie ako včera. V druhej štvrtine sme zlepšili obranu, hlavne Heibibi už nemal toľko priestoru. V druhom polčase bol stav vyrovnaný a až v samotnom závere tretej štvrtiny sme sa prvý krát dostali do vedenia. To nás prebudilo, tlak v obrane sme vystupňovali a posledné dve minúty stretnutia sme odohrali takticky veľmi dobre.