V dramatickej koncovke, kadeti zvíťazili nad Prievidzou.

ŠKP Banská Bystrica "A" : MBA Prievidza "A" 74:70 (12:21, 32:35, 60:49)
štvrtiny: 12:21, 20:14, 17:25, 25:10, TH:24/16 - 20/13, Fauly: 20 - 23, trojky: 4 - 3
Body za domácich:Nemček 17, Kotorík 13, Siládi 11, Laššák 11, Demian 6, Horváth 4, Hradský 4, Suriak 3, Furčák 3, Mokroš 2.
Body za hostí:Magdolen 20, Kadáši 19, Matej 10, Rozenberg 7, Hromada 5, Pondela 4, Huljak 3, Hronský 2, Čepko 0, Pavol 0.
Rozhodovali:Doušek Tomáš. Matejka Marek
Komentár trénera domácich:Víťazstvo nad favoritom sa nerodilo vôbec ľahko, asi málo divákov verilo, že zvíťazíme. Až v 4.minúte po oddychovom čase, sme sa vrátili do zápasu. Vzápätí sme opäť neboli koncentrovaní a hrali sme nedisciplinovane. Druhá štvrtina vyznela v nás prospech a znížili sme na rozdiel troch bodov. Podobný priebeh mala aj tretia štvrtina, po dotiahnutí sa na súpera, nasleduje množstvo chýb, ktorými posadíme hostí "na koňa". V poslednej štvrtine sme sa prebrali aj vďaka štyrom úspešným trojbodovým pokusom. Posledná minúta bola dramatická pre všetkých aktérov, najskôr sme sa po TH dostali do jednobodového vedenia. Na opačnej strane hostia minuli oba TH. Po niekoľkých pokusoch a útočných doskokoch, sme premenili strelu za tri body. Hostia si vzali oddychový čas, ale ani to im nepomohlo, hoci mali štyri strelecké pokusy.