Karlovka zvládla záver zápasu lepšie.

ŠKP Banská Bystrica : MBK Karlovka Bratislava 64:79 (20:17, 37:34, 55:54)
štvrtiny: 20:17, 17:17, 18:20, 9:25, TH:1/7 - 29/20, Fauly: 22 - 17, trojky: 3 - 7, TCH: - 26. min. hráč hostí Vukmirovič
Body za domácich:Obert 18, Stanček 13, Supuka 12, Harbut 4, Krč 4, Páleník 4, Nemček 2, Laššák 2, Hradský 2, Demian 2, Almáši 1, Palka 0.
Body za hostí:Halmeš 38, Vukmirovič 17, Pasovský 8, Toráč 6, Major 4, Bilčík 4, Kadúch 2.
Rozhodovali:Miroslav Matejčík, Marek Matejka
Komentár trénera domácich:Hostia pricestovali len so siedmimi hráčmi, preto sme chceli hrať rýchlo. Prvý polčas sme sa snažili hrať rýchlo, no v druhej polčase sme stratili pohyb. Vyrovnané tri štvrtiny nám nestačili, lebo hostia v záverečnú štvrtinu jasne vyhrali. Ako by sme cez prestávku stratili mať záujem vyhrať zápas. Nedokázali sme ubrániť Halmeša, autora 38 bodov.