V predohrávke DL kadetov, víťazstvo nad Komárnom

ŠKP Banská Bystrica "A" : BO Klokani Komárno 84:62 (25:16, 39:30, 63:47)
štvrtiny: 25:16, 14:14, 24:17, 21:15, TH:9/6 - 37/18, Fauly: 22 - 12, trojky: 4 - 1 , TCH: 28.min. - tréner hostí Kajtor
Body za domácich:Horváth 19, Kotorík 19, Nemček 14, Siládi 6, Furčák 6, Laššák 5, Lepáček 4, Mokroš 4, Demian 3, Suriak 2, Vigaš 2, Majer 0.
Body za hostí:Boros 23, Szabó 17, Volárik 12, Bekeň 6, Kartai 2, Konc 0, Szabados 0, Baross 0.
Rozhodovali:Tomáš Turček, Radoslav Pavela
Komentár trénera domácich:Od začiatku sme diktovali tempo hry, druhú štvrtinu sme poľavili a súper s nami držal krok a do polčasovej prestávky odchádzal z priaznivým skóre. V druhom polčase sme už kontrolovali hru aj vďaka zlepšenej obrane. Hostia strelecky bodovali veľkú časť bodov z čiary TH. Do hry sme zapojili čo najviac hráčov, niekedy nám robil problém udržanie tempa hry.