Karlovka zvíťazila zaslúžene !

MBK Karlovka Bratislava : BBC Banská Bystrica 53:48 (21:15, 23:29, 41:37)
štvrtiny: 21:15, 2:14, 18:8, 12:11, TH: 13/12 -13/10, trojky: 4 - 4, fauly: 13 - 18
Body za domácich:Balvan 20, Záhora 13, Páleník 11, Vida 5, Bernadovič 3, Hormman 2, Kriho 0, Bagar 0,
Body za hostí:Nemček 11, Laššák 9, Kotorík 9, Siládi 7, Mokroš 5, Lepáček 3, Furčák 2, Hradský 2,
Rozhodovali:Kuzmiak Daniel, Tučániová Lucia.
Komentár trénera hostí:Prvú štvrtinu zápasu sme sa rozbiehali pomalšie a tak ju domáci vyhrali rozdielom 6 bodov. V druhej štvrtine sme zlepšili hru a domácim sme dovolili dať len 2 body. Naopak v druhom polčase sme už nedokázali pokračovať v nastúpenej ceste, zbytočnými chybami, nepresnosťami sme sami posadili domácich na "koňa". Aj napriek tomu bol rozdiel 4 body, no disciplína, nekoncentrácia na obrannej aj útočnej polovici ihriska sa podpísala pod náš podpriemerný výkon a zaslúžené víťazstvo domácich.