Starší mini v Handlovej vyhrali, druhý zápas najtesnejším rozdielom.

ŠBK Handlová : BBC Banská Bystrica 28:50 (5:13, 15:31, 27:41) a 28:29 (14:7, 18:17, 26:22)
Body za domácich:Prvý zápas : Minárik 13, Radovič 5, Murcin 4, Geleta, Hašai a Ondrejka po 2. Druhý zápas : Minárik 10, Chríbik, Mačai a Murcin po 4, Ondrejka, Vlk a Maruniak po 2.
Body za hostí:Prvý zápas : Kašper 15, Matejčík 13, Krestianko 8, Heinz a Baláž po 5, Molnár a Barina po 2. Druhý zápas : Krestianko 9, Kašper 8, Matejčík a Baláž po 4, Boleček a Heinz po 2.
Rozhodovali:Marián Zlatňanský, Jozef Jurča.
Komentár trénera hostí:V prvom zápase sme hrali koncentrovane od úvodu a darilo sa nám zakončenie. V ďalšom priebehu zápasu sme udržiavali vytvorený náskok. V druhom zápase sme zaspali začiatok zápasu a už v prvej štvrtine sme prehrávali. V druhej štvrtine sme znížili na rozdiel jedného bodu, hlavne prejav hry bol opakom prvej štvrtiny. V druhom polčase sme hrali veľmi nervózne a svojimi chybami sme si skomplikovali zápas. Mali sme problém ubrániť hru 1 - 1 , zbytočné straty vždy posadili na koňa domácich. Chlapcov však treba pochváliť za bojovnosť a tak sa rozhodovalo až do posledných sekúnd.