DL kadeti: Víťazstvo domácich rozdielom koša, Žilina hrala veľmi dobre.

BBC Banská Bystrica : MBK Victoria Žilina 74:72 ( 21:15, 39:33, 51:49)
štvrtiny: 21:15, 18:18, 12:16, 23:23, TH:19/16 - 3/1, Fauly: 11 - 16, trojky: 6 - 6
Body za domácich:Nemček 28, Siládi 16, Kotorík 11, Lepáček 9, Furčák 6, Hradský 4.
Body za hostí:Nižný 19, Valentíny 18, Turza 14, Erben 8, Moravčík 4, Pažický 4, Lenjik 2, Belčík 2, Bačinec 2, Hanzel 0.
Rozhodovali:Jakub Izák, Lucia Syč Kriváňová.
Komentár trénera domácich:Dnes sme opäť nenastúpili kompletní, čo sa prejavilo aj v našej hre. Družstvo Žiliny dnes odohralo výborný zápas, premenili veľa striel a prispeli vo výbornej atmosfére ku kvalitnému zápasu. Až na chvíľu v poslednej štvrtine sme stále viedli, hostia nám však nedovolili ani trochu vydýchnuť a tak sa bojovalo až do samotného konca zápasu. Vydreli sme ťažký zápas, za čo musím chlapcom poďakovať a zagratulovať aj súperovi za výkon a dobrý zápas.