V dohrávanom stretnutí DL kadetov sme uspeli v Leviciach.

ŠBK Junior Levice : BBC Banská Bystrica 59:68 (11:24, 26:41, 45:54, 59:68)
štvrtiny: 11:24, 15:17, 19:13, 14:14 , TH : 21/13 - 13/10, trojky: 7 - 8, fauly: 22 - 24 .
Body za domácich:Danielič 20, Villém 9, Zigo 7, Chaban 5, Špaňo 4, Hrnčír 4, Csendes 3, Slaninka 2, Matisko 2.
Body za hostí:Siládi 22, Mokroš 11, Laššák 11, Hradský 6, Kotorík 6, Furčák 5, Vigaš 4, Nemček 3, Belko 0.
Rozhodovali:Kurpaš Ján, Matejka Marek
Komentár trénera hostí:Prvý zápas v novom roku sme začali výborne, dominovali sme v obrane a v útoku sme hrali s ľahkosťou. Od stavu 4:22 sme zbytočne nazbierali fauly a začali sme si komplikovať dobre rozohraný zápas. Po prestávke domáci zvýšili tlak, padli im pokusy za tri body a my sme sa začali trápiť. V úvode 2.polčasu boli vylúčení Villém (Levice) a Hradský (B.Bystrica), problémy s faulami sa prehlbovali. Zápas zo základnej zostavy dohral len Siládi, pozitívom je že sme takticky umne odohrali záver stretnutia. Aj preto si zaslúžene odvážame plný bodový zisk.