DL juniori: Prievidzi sme vrátili požičané.

BBC Banská Bystrica : MBA Prievidza 97:67 (48:36)
štvrtiny: 25:15, 23:21, 25:14, 24:17, TH:16/9 - 10/5, Fauly: 18 - 15, trojky: 8 - 10 , TCH - 26.min. Horváth , 36. min. lavička hostí
Body za domácich:Obert 30, Siládi 16, Supuka 15, Nemček 11, Demian 10, Palka 8, Kotorík 4, Furčák 2, Mokroš 1, Lepáček 0.
Body za hostí:Huljak 17, Hromada 13, Horváth 11, Mokráň 10, Pondela 6, Rozenberg 3, Barniak 3, Pavol 2, Matej 2, Hronský 0.
Rozhodovali:Ladislav Szibilla, Jakub Izák
Komentár trénera domácich:Odvetnú časť DL juniorov sme začali zápasom "dvojičiek". Vedeli sme, že Prievidza nepodáva v poslednom období optimálne výkony, no aj napriek tomu sme nič nepodceňovali. Prvú štvrtinu sme vychádzali s dobrej obrany, čo nám zabezpečilo 10 bodové vedenie, hlavne z rýchlych protiútokov. V druhej štvrtine sme dovolili hosťom viac voľných striel, čo náležite využili a v polčase svietilo na tabuli skóre 48:36. V druhom polčase sme pokračovali v dobrej obrane a naše vedenie sme ešte zvýšili na 30 bodov.