DL kadeti: Nitra preukázala väčšiu túžbu po víťazstve.

BKM SPU Nitra : BBC Banská Bystrica 53:52 (25:31)
štvrtiny: 16:19, 9:12, 13:5, 15:16, TH:4/4 - 19/13, Fauly: 20 - 10, trojky: 5 - 3
Body za domácich:Foltín 12, Horinka 12, Medo 12, Magušín 7, Konc 6, Volárik 6, Bakay 0,Chovanec 0.
Body za hostí:Hradský 17, Laššák 12, Kotorík 8, Mokroš 6, Nemček 6, Furčák 3, Vigaš 0, Lepáček 0.
Rozhodovali:Jakub Čomaj, Daniel Kuzmiak.
Komentár trénera hostí:Prvá štvrtina bola vyrovnaná, bojovalo sa o každý kôš. V 17. minúte sme sa rýchlou hrou dostali do vedenia 16:31, potom sme začali hrať nepochopiteľne. Naša nekoncentrovanosť pomohla domácim sa vrátiť do zápasu. V druhom polčase sme bol vyrovnaný, domácim sa podarilo bodovo odskočiť. V závere sme ešte vykresali iskierku, ale nepremenené trestné hody a nepresnosť v záverečných sekundách znamenala najtesnejšie víťazstvo domácich. Treba však športovo priznať, že domáci prejavili väčšiu chuť po víťazstve.