DL kadeti, víťazstvo nad Prievidzou až po predĺžení.

BBC Banská Bystrica : MBA Prievidza 111:101 pp (56::38, 92:92)
štvrtiny: 26:23, 30:15, 17:36, 19:18, 19:9 TH:27/18 - 11/9, Fauly: 16 - 22, trojky: 7 - 12
Body za domácich:Laššák 37, Siládi 14, Nemček 14, Hradský 14, Kotorík 14, Lepáček 9, Furčák 6, Mokroš 3.
Body za hostí:Hromada 30, Horváth 25, Rozenberg 21, Lacko 8, Barniak 6, Vavrík 6, Peciar 5.
Rozhodovali:Jakub Izák, Radoslav Pavela
Komentár trénera domácich:Dnes videli útočne ladený basketbal, ktorý vyvrcholil až predĺžením. Opäť sme vstúpili do zápasu príliš nedôrazne, hlavne v obranných činnostiach. Výsledok prvej štvrtiny skončil rozdielom koša a potvrdil ofenzívne poňatie oboch družstiev. Druhá štvrtina bola podľa našich predstáv, hrali sme rýchlo dopredu a hosťom sme ušli na 20 bodov. Po prestávke sme si mysleli, že sa už nič nemôže stať. Hostia však nezložili zbrane a keď domáci "nejavili" záujem pokračovať v nastavenom trende, viedli po tretej štvrtine o jeden bod. Inkasovať až 36 bodov je výsledkom podcenenia .... V poslednej štvrtine sme sa už aj snažili, no už sa vytratili herná pohoda z prvého polčasu. Predĺženie sme už začali podstatne lepšie a v závere sme už kontrolovali priebeh, skóre aj čas. Zbytočne sme sa však natrápili, nech to je pre našich chlapcov poučením.