DL juniori: Karlovka bola nad naše sily.

BBC Banská Bystrica : MBK Karlovka Bratislava 57:71 (24:32)
štvrtiny: 8:22, 16:10, 18:22, 15:17, TH:6/4 - 17/10, Fauly: 12 - 13, trojky: 5 - 6
Body za domácich:Obert 24, Palka 15, Kotorík 8, Siládi 5, Supuka 3, Suriak 2, Demian 0, Hradský 0, Laššák 0.
Body za hostí:Toráč 17, Kadúch 15, Havel 13, Kuznecov 11, Páleník 7, Balvan 5, Major 4, Bilčík 0, Pozdech 0.
Rozhodovali:Ladislav Szibilla, Veronika Obertová.
Komentár trénera domácich:O osude stretnutia rozhodlo niekoľko faktorov. Prvým bola naša obrana v prvej štvrtine, keď hostia získali 14 bodové vedenie. V druhej štvrtine sme zlepšili obranu a vrátili sa do zápasu. Ďalším faktorom bol náš prejav v útoku a hlavne atakovanie trestného územia a samotného koša. Posledným faktorom prečo Karlovka zvíťazila bol doskok a stratené lopty. Veríme, že sa chlapci z chýb poučia a proti Interu Bratislava zlepšia prístup.