DL kadeti: V Žiline sme uspeli vo vyrovnanom stretnutí.

MBK Victoria Žilina : BBC Banská Bystrica 58:63 (32:34)
štvrtiny: 18:17, 14:17, 9:9, 17:20, TH:11/3 - 19/13, Fauly: 17 - 15, trojky: 3 - 6
Body za domácich:Šváby 19, Erben 14, Turza 12, Valentíny 5, Lenjik 4, Nižný 2, Fedor 2, Bočinec 0.
Body za hostí:Kotorík 15, Hradský 15, Nemček 11, Laššák 10, Siládi 9, Mokroš 2, Furčák 1, Lepáček 0.
Rozhodovali:Stanislav Mlynarčík, Martin Kuchár.
Komentár trénera hostí:V stretnutí v ktorom išlo hlavne domácim o postup medzi účastníkov Final Four bol vyrovnaný priebeh. V prvej štvrtine sa družstvá striedali vo vedení, domáci ju nakoniec vyhrali o jeden bod. Aj priebeh v druhej štvrtine bol vyrovnaný, akurát koncovku lepšie zvládlo hosťujúce družstvo. Po prestávke bola hra plná nepresností na oboch stranách. Domáce družstvo sa nevzdávalo a vždy sa na nás dotiahlo. V závere sme si udržali vedenie rozdielom dvoch košov a kontrolovali hru.