DL kadeti: V zápase rozdielnych polčasov, sme stratili domácu neporaziteľnosť.

BBC Banská Bystrica : KB Košice 84:85 (59:40)
štvrtiny: 30:26, 29:14, 9:22, 16:23, TH:19/14 - 43/27, Fauly: 31 - 21, trojky: 10 - 2, TCH: 27.min.hráč domácich Hradský.
Body za domácich:Siládi 30, Kotorík 15, Hradský 10, Laššák 9, Nemček 8, Furčák 6, Nagy 4, Vigaš 2, Zahradár 0, Lepáček 0.
Body za hostí:Krebes 31, Monček 19, Mišinský 14, Baron 10, Tchúr 5, Nevický 2, Mravec 1. Badáč 0, Kavulič 0.
Rozhodovali:Turček Tomáš, Vrana Rastislav.
Komentár trénera domácich:V zápase dvoch rozdielnych polčasov sme na domácej palubovke stratili domácu neporaziteľnosť. Prvá štvrtina bola vyrovnaná, obidve družstvá viac útočili ako bránili. V druhej štvrtine sme boli aktívnejší, vychádzala nám streľba za tri body, mali sme správne riešenia. Po prestávke sme naopak nastúpili nekoncentrovane, nedôrazne v obrane a hostia to začali využívať. Nedokázali sme ubrániť hlavne Krebesa, ktorý si doskakoval každú streľu. Pod košom sme prehrali hlavne na doskokoch, stratili sme veľa ľahkých lôpt. V závere sme sa síce dostali do vedenia, no nedokázali sme ani skórovať a opäť doskočiť odrazené lopty. Súper prejavil väčšiu vôľu po víťazstve, ktorú sme mu ľahkovážne ponúkli. My sme naopak boli veľmi pasívny vo viacerých činnostiach. Zápas bol dobrou prípravou na blížiace sa M SR a ukázal nám veci, na ktoré sa máme zamerať.