Predstavujeme družstvo mužov.

Už o týždeň vstúpime do novej basketbalovej sezóny 2017/2018 aj s družstvom mužov. Po dvojročnej prestávke sa v Banskej Bystrici opäť bude hrať mužský basketbal. V 1.lige mužov bude naše družstvo hrať v skupine Východ. Prvé dva zápasy odohrajú naši chlapci na palubovkách súperov, na domácej palubovke sa predstavia až 14.10.2017. Družstvo mužov tvorí 18 hráčov, 9 skúsenejších a 9 juniorov. Fanúšikovia "bystrického" basketbalu sa tak môžu tešiť na návrat známych tvárí, predstavovať určite nemusíme Maroša Rendlu či Branislava Koczkáša. Z družstva "majstrovských juniorov" budú hájiť naše farby navrátilci ako Robert Rozim, Milan Šoltés, Martin Švarc, Maroš Minárik a Michal Chalupka. Zo skúsenejších hráčov treba ešte predstaviť Ivana Šušanského a Jozefa Senohradského. Družstvo budú dopĺňať hráči z našej juniorky, ktorí minulú sezónu získali bronzové medaily na M SR kadetov.

Vedenie klubu tak chce pokračovať v práci s mládežou a dať možnosť získavať skúsenosti našim odchovancom. Veríme, že týmto krokom ukážeme cestu a motiváciu našim najmenším hráčom.  Všetkých fanúšikov basketbalu radi privítame na basketbalových zápasoch. 

Tags: