Žiaci uspeli doma so Žiarom.

ŠKP BBC Banská Bystrica : BK MŠK Žiar nad Hronom 75:49 (34:32) a 83:56 (38:31)
Prvý zápas, štvrtiny: 20:10, 14:22, 19:8, 22:9. Druhý zápas, štvrtiny: 9:20, 24:11, 26:12, 19:13.
Body za domácich:Prvý zápas: Zlocha 25, Ihring 12, Matejčík 9, Kubiš 7, Krestianko 6, Kašper 5, Heinz 4, Molnár 3, Baláž 2, Brhlík 1, Boleček 0. Druhý zápas: Kašper 22, Zlocha 21, Matejčík 9, Brhlík 8, Krestianko 8, Kubiš 4, Heinz 4, Ihring 4, Baláž 2, Molnár 0, Boleček 0.
Rozhodovali:Roland Štuhl, Karol Tóth.
Komentár trénera domácich:V Žiari nad Hronom sme jeden zápas vyhrali a jeden prehrali. Na domácej palubovke sme chceli v oboch zápasoch zvíťaziť. Nebolo to však ľahké, hlavne v druhom zápase sme úvod podcenili a museli sme ukázať vôľové vlastnosti. Až na spomínanú prvú štvrtinu druhého zápasu, môžeme byť spokojní s výkonom a nasadením v obrane aj na útočnej polovici ihriska.