Kadeti začali víťazne

ŠKP BBC Banská Bystrica : ŠBK Handlová 70:63 (32:34)
štvrtiny: 17:14, 15:20, 23:14, 15:15, TH: 35/20 - 20/16, trojky 2 - 6, fauly: 21 - 28
Body za domácich:Huťka 22, Laudár 15, Biskup 13, Schnierer 12, Hradský 6, Medde 2, Vinarčík 2, Vesel 0.
Body za hostí:Geleta 22, Vlk 14, Peprík 11, Ďurina 5, Kubaliak 2, Zbiták 2, Hirko 2, Chmel, Drexler, Makovinsky a Koczkáš 0
Rozhodovali:Krnáčová, Csank
Komentár trénera domácich:Aj napriek tomu, že sme prvú štvrtinu nenastúpili sme do zápasu koncentrovane. V druhej štvrtine hostia vygradovali svoj výkon a najmä vďaka úspešnej trojbodovej streľbe odchádzali do šatni s rozdielom koša. Po polčasovej prestávke sme nastúpili koncentrovane , zlepšili sme prácu na obrannej polovici. Hostia často faulovali, čo sme ale nedokázali využiť z čiary trestného hodu. Kým hostia nepremenili len štyri trestné hody, my až pätnásť .V závere sme mohli pohodlnejšie kontrolovať skóre. Musíme zlepšiť disciplínu a koncentráciu.