Mladší žiaci nestačili na Prievidzu

BBC Banská Bystrica : MBA Prievidza 40:66 (20:22) a 25:50 ( 12:26 )
Prvý zápas: štvrtiny: 2:17, 18:5, 10:24, 10:20. Druhý zápas: štvrtiny: 3:14, 9:12, 7:10, 6:14
Body za domácich:Prvý zápas : Zlocha 13, Krestianko 8, Kašper 8, Brhlík 6, Simos 2, Matejčík 2, Ihring 1. Druhý zápas: Zlocha 6, Kašper 6, Heinz 4, Brhlík 4, Matejčík 3, Simos 1.
Body za hostí:Prvý zápas : Bakoš 24, Gajdoš 17, Cmar 7, Geczy 6, Godora 4, Králi 4, Szakács 2, Sýkora 2. Druhý zápas : Bakoš 20, Geczy 6, Gajdoš 6, Cmar 6, Godora 4, Szakács 4, Sýkora 4.
Rozhodovali:Lucia Syč-Kriváňová, Stanislava Mozolová
Komentár trénera domácich:Naši chlapci začali veľmi ustráchane a s veľkým rešpektom. V druhej štvrtine sme zlepšili hru a v polčase sme prehrávali rozdielom košu. Ani v druhom polčase sme sa nevedeli vyrovnať s výškovou prevahou na poste pivota. Na obvode sme však v obrane nevytvárali na hráčov hostí tlak a zbytočne sme stratili veľa lôpt. V druhom zápase bol priebeh podobný, tempo hry "upadlo" a hostia kontrolovali priebeh zápasu až do konca.