Mladší žiaci si poradili doma s Handlovou.

BBC Banská Bystrica : ŠBK Handlová 70:37 (28:17) a 60:28 (34:17)
Štvrtiny (prvý zápas) : 20:7, 8:10, 18:14, 24:6 a (druhý zápas): 12:12, 22:5, 11:4, 15:7.
Body za domácich:Prvý zápas: Zlocha 21, Kašper 12, Matejčík 12, Krestianko 8, Brhlík 6, Ihring 2, Heinz 2, Simos 1. Druhý zápas: Zlocha 17, Simos 10, Matejčík 9, Krestianko 9, Ihring 5, Kubiš 4, Brhlík 2, Jablonský 2, Kašper 1, Heinz 1.
Body za hostí:Prvý zápas : Hoang 9, Radovič 8, Novosádek 7, Muran 4, Kotian 2, Uhliar 2, Minárik 2, Ondrejka 2. Druhý zápas : Novosádek 7, Hoang 6, Minárik 6, Kotian 3, Radovič 2, Muran 2, Máčai 2.
Rozhodovali:Marek Matejka, Karol Tóth.
Komentár trénera domácich:V domácich zápasoch sme privítali družstvo ŠBK Handlová. V prvom zápase sme razantne vstúpili do zápasu a od začiatku sme udávali tempo a s prehľadom doviedli do víťazného konca. Druhý zápas bol v prvej štvrtine vyrovnaný, až v druhej štvrtine sme sa hosťom bodovo vzdialili a podobným rozdielom doviedli zápas do víťazného konca.