Muži v poslednom domácom zápase podľahli Lučencu.

ŠKP BBC Banská Bystrica : BKM Lučenec 76:98 (31:50)
štvrtiny: 16:22, 15:28, 22:25, 23:23, TH:29/23 - 20/9, Fauly: 19 - 24, trojky: 5 - 11, TCH: 17.min. hráč domácich Rendla a lavička hostí BKM Lučenec.
Body za domácich:Rendla 24, Koczkáš 14, Šoltés 13, Rozim 10, Siládi 8, Švarc 5, Lepáček 2, Šušanský 0, Mokroš 0.
Body za hostí:Griffin jr. 20, Zorvan 18, Vranješ 11, Pipíška10, Majerčák 10, Čánik 9, Jackuliak 9, Bendík 5, Pánis 4, Mederi 0, Radenkovič 0.
Rozhodovali:Miroslav Matejčík, Veronika Obertová, Eduard Uhrin.
Komentár trénera domácich:V poslednom zápase 1.ligy mužov sme privítali ašpiranta na postup do SBL. V družstve hostí po základnej skupine neostal kameň na kameni, družstvo je posilnené viacerými slovenskými aj zahraničnými hráčmi. Začiatok zápasu sa niesol zbytočnými stratami hlavne na našej strane, čo hostia dokonale využili. Prevaha hostí bola značná, ale ani naši hráči sa nevzdávali a v druhom polčase vyrovnali hru. Hostia udržiavali bezpečný odstup a kontrolovali hru. O dva týždne nás čaká final four v Lučenci, na ktorý sa dôkladne pripravujeme.