Muži zdolali aj Dolný Kubín.

ŠKP BBC Banská Bystrica : BK Dolný Kubín 92:56 (41:27)
štvrtiny: 28:9, 13:18, 28:15, 23:14, TH:14/11 - 17/11, Fauly: 14 - 12, trojky: 11 - 3
Body za domácich:Rendla 20, Vojtek 16, Šoltés 15, Koczkáš 15, Siládi 10, Muránsky 9, Švarc 3, Kotorík 2, Mokroš 2, Minárik 0, Vigaš 0.
Body za hostí:Lehotský 20, Majher 10, Ondrejka 9, Dubovský 8, Ruman 5, Škorupa 2, Uhrinčík 2, Havlík 0, Skladaný 0, Marcinek 0.
Rozhodovali:Tomáš Turček, Stanislav Mlynarčík.
Komentár trénera domácich:V úvode sme razantne začali vyvíjať na hostí tlak na oboch stranách ihriska, keď nám padlo veľa otvorených striel. Po prestriedaní sme trochu stratili rytmus, lebo sme prestali hrať disciplinovane a hostia znížili v polčase na prijateľných 14 bodov. Po prestávke sme opäť pokračovali v našej hre a skóre sa zvyšovalo na našu stranu. Posledná štvrtina bola pod kontrolu nášho družstva, zápas sme doviedli do víťazného konca.