Muži v odvete vrátili prehru Košiciam.

ŠKP BBC Banská Bystrica : KB Košice "B" 109:65 (45:39)
štvrtiny: 26:24, 19:15, 29:9, 35:17, TH:10/8 - 13/8, Fauly: 15 - 16, trojky: 15 - 2, TCH: 33.min.hráč hostí Matys
Body za domácich:Siládi 31 (10) , Rendla 21 (1) , Senohradský 20 (2), Koczkáš 12 (2), Rozim 11, Šušanský 6, Šoltés 5, Kotorík 3, Mokroš 0. Lepáček 0.
Body za hostí:Duda 16, Zibrínyi 14 (2), Krebes 8, Monček 8, Hegeduš 7, Baron 6, Matys 2, Mišinský 2, Suvák 1.
Rozhodovali:Miroslav Matejčík , Veronika Obertová.
Komentár trénera domácich:V predohrávke odvetnej časti 1.ligy mužov sme hostili rezervu KB Košice, kde sme prehrali o jediný bod. Prvú štvrtinu to bol útočný basketbal, až v druhej štvrtine sa začalo viac brániť. Družstvo hostí malo výškovú prevahu, z ktorej ťažilo v prvom polčase. Našu hru umne dirigoval Koczkáš spolu s Rendlom, ktorý so sirénou uzavrel prvý polčas. V tretej štvrtine už dominovali naši hráči, keď košičanom dovolilo streliť len 9 bodov. V poslednej štvrtine naši chlapci ešte vystupňovali tempo a strelili košičanom až 35 bodov. Strelecky sa nám darilo spoza trojkového oblúka, keď sme premenili 15 trojok, kým súper len 2. Základom úspechu bolo nasadenie v obrane.