Muži víťazne aj v novom roku.

ŠKP BBC Banská Bystrica : MŠK Iskra Petržalka 80:70 (38:34)
štvrtiny: 13:20, 25:14, 29:10, 23:26, TH:28/19 - 21/12, Fauly: 20 - 25, trojky: 7 - 6
Body za domácich:Koczkáš 16, Rozim 15, Rendla 14, Senohradský 12, Siládi 8, Šušanský 7, Kotorík 3, Šoltés 3, Švarc 2, Lepáček 0.
Body za hostí:Škrobánek 20, Ciho 18, Homola 12, Ješko 8, Kurek 5, Ogurčák , Zúzik 0, Berček 0, Renert 0.
Rozhodovali:Miroslav Matejčík. Jozef Stopka, Eduard Uhrin.
Komentár trénera domácich:V skupine o 1. - 6.miesto sme privítali premiérovo v hale Dukla na Štiavničkách družstvo z Petržalky. Skúsení hostia sa v úvode ujali vedenia a celú prvú štvrtinu boli lepším družstvom. Naši chlapci začali veľmi opatrne a až v druhej štvrtine, keď sme zlepšili obranu a zrýchlili hru, ukázali divákom recept na súpera. Po prestávke sme pokračovali v nastolenom trende, rozdiel sa postupne natiahol na 16 bodov. V závere sme zbytočne ponúkli súperovi skorigovať výsledok. Náš prvý zápas hodnotím pozitívne z viacerých aspektov, prvým je samozrejme víťazstvo, druhým je celkom slušne zaplnená hala. Do hľadiska si našlo cestu približne 300 divákov, aj týmto spôsobom by som im chcel poďakovať za skvelú atmosféru.