Muži prehrali na Petržalke prijateľným rozdielom.

MŠK ISKRA Petržalka : ŠKP BBC Banská Bystrica 87:79 (50:48)
štvrtiny: 26:27, 24:21, 19:8, 18:23, TH:12/9 - 25/14, Fauly: 22 - 13, trojky: 8 - 7, TCH: 35.min.hráč domácich Ciho.
Body za domácich:Ciho 22, Ogurčok 16, Homola 14, Strecký 12, Král 7, Zúzik 6, Ješko 4, Renert 4,Kurek 2.
Body za hostí:Rozim 35 (5), Koczkáš 26 (2), Siládi 7, Šoltés 6, Švarc 3, Šušanský 2, Suriak 2, Furčák 0.
Rozhodovali:Martin Fontányi, Peter Dujava, Jozef Stopka.
Komentár trénera hostí:Do Bratislavy sme pricestovali s piatimi juniormi, čo domáci na začiatku využili. V ďalšom priebehu zápasu sa rozohral Rozim (autor 35 bodov) s Koczkášom (26 bodov) a v polčase sme boli stále v hre. V tretej časti hry sa nám však tak nedarilo, no v obrane sme nedovolili domácim veľmi odskočiť. V samotnom závere rozhodovali detaily, takticky sme záver zápasu zvládli lepšie a sme v hre o postup do final four.