Starší žiaci na turnaji v Trnave druhí.

V nedeľu 16.9.2018 sa družstvo starších žiakov zúčastnilo turnaja v Trnave. Domov si odviezli pohár za 2.miesto. Naše družstvo sa postupne stretlo s družstvami BK Lokomotíva Sereď, ktorému podľahlo 26:68. V Ďaľších zápasoch sa však presadili naši hráči, najskôr zdolali BK Pezinok v pomere 36:23 a na záver tunaja zdolali aj domácu MBK Slávia Trnava 37:21. 

Slovo sme dali aj trénerovi Ivanovi Šušanskému: "Na turnaj do Trnavy sme pricestovali s jednoznačným cieľom, prehĺbiť a zdokonaliť zápasovú prax a zohratosť pred zápasmi, ktoré nás čakajú v sezóne. Vyskúšať si herné kombinácie a pravidlá nášho útočného a obranného systému pod zápasovým tlakom. V pestrej konfrontácií štyroch družstiev sa náš cieľ podarilo splniť chlapci mali možnosť zahrať si proti fyzicky vyspelejším ako aj proti zohratejším družstvám s výbornou organizáciou hry. Zápasy nám ukázali aj nedostatky v našej hre a že je stále na čom pracovať. Pevne verím, že tieto postrehy zužitkujeme v pozitívnom slova zmysle a využijeme ich ako odrazový mostík zlepšenia našej hry do blížiacej sa sezóny. V neposlednom rade veľká pochvala patrí chalanom za zodpovedný a bojovný prístup k zápasom.