Starší žiaci vyhrali v Považskej Bystrici o 2 body.

IMC Považská Bystrica : ŠKP BBC Banská Bystrica 66:68 (43:25)
štvrtiny: 22:15, 21:10, 12:24, 11:19, TH: 10/4 - 47/19, trojky: 4 - 1, fauly: 29 - 14
Body za domácich:Blaško 34, Lisoň 10, Ondrášsky 7, Opoldík 5, Oravec 4, Kovár 2, Papšo 2, Hollý 2, Pepich 0, Mizerík 0.
Body za hostí:Kašper 29, Heinz 18, Baláž 10, Hradský 6, Caban 5, Biskup 0, Števík 0, Boleček 0, Chromiak 0.
Rozhodovali:Martin Kubica, Tomáš Charvát
Komentár trénera hostí:Odložený zápas v Považskej Bystrici sme nezačali dobre, podľahli sme hre domáceho družstva. V obrane sme nebránili kolektívne, z čoho pramenila nervozita na našich rukách aj na útočnej polovici. Domáci to náležite využili, keď sme inkasovali veľa ľahkých košov. V druhom polčase sme zmenili našu hru, ktorá ihneď začala prinášať koše a náskok domácich sa znížil na rozdiel 8 bodov. V záverečnej štvrtine sme sa niekoľkokrát priblížili na rozdiel koša, ale až 3.minúty pred koncom sme zmenili skóre v náš prospech. V závere sme kontrolovali hru aj naše víťazstvo.